Одеса, вул. Тополева, 22

Лікування молочних зубів в Одесі

Хоча молочні зуби служать відносно недовго, їх здоров'я надзвичайно важливо. Молочні зуби беруть активну участь у формуванні та розвитку щелепно-лицьового апарату, а їх своєчасна зміна - запорука того, що постійні стануть на місце. Грамотне і професійне лікування молочних зубів у дітей в Одесі пропонують фахівці стоматології «Phil Dent».

Ціни на лікування зубів у дітей в Одесі

Назва послуги Ціна
(111КТ) Оказание неотложной помощи детям 300 грн
(112КТ) Пломбирование 1-го канала в молочном зубе 250 грн
(113 КТ) Пломбирование 2-х каналов в молочном зубе 350 грн
(114КТ) Пломбирование 3-х каналов в молочном зубе 450 грн
(115КТ) Пломбирование 4-х каналов в молочном зубе 550 грн
(116КТ) Серебрение (1-го зуба) 75 грн
(117КТ) Снятие налёта, полировка  у детей 300 грн
Фотополимерная пломба до 2 поверхностей у детей (Естелайт)  
500 грн
(118КТ) Фотополимерная пломба до 2 поверхности в молочном зубе (Естелайт) 500 грн
(119 КТ) Фотополимерная пломба 3 поверхности в молочном зубе (Естелайт)

Чому потрібно лікувати молочні зуби?

Ставитися до дитячих зубах як до «тренувальним» і не лікувати їх на цій підставі в корені невірно. Адже карієс не буває «дитячим»!

Крім того:

 • у молочних зубів є нерви, і вони болять;
 • хворі зуби - це вогнище інфекції в організмі;
 • раннє видалення молочних зубів веде до порушення прорізування постійних. А це і нерівний зубний ряд, і дефекти дикції, і формування косметичних недоліків.

Особливості лікування карієсу у дітей в Одесі

Надавати стоматологічні послуги дітям повинен лікар відповідної кваліфікації. Молочні зуби відрізняються від постійних за багатьма параметрами. Тому лікування карієсу у дітей в Одесі необхідно довірити фахівцям.

лікування молочних зубів в ОдесіТакож важливий психологічний комфорт дитини. Якщо зустрічі з лікарем будуть проходити позитивно, це сформує у малюка правильне ставлення до відвідування стоматолога на все життя.

Щоб зробити візит до дитячого стоматолога веселою пригодою, в стоматологічних клініках багато уваги приділяють облаштуванню кабінету для дитячого прийому. Сюди входить:

 • оформлення в яскравих тонах;
 • показ мультфільмів під час маніпуляцій;
 • традиція після прийому дарувати дитині медальки, корисні солодощі і т.д.

Особливий підхід формує ціни на лікування зубів у дітей в Одесі. Однак не варто забувати, що в даному випадку мова йде про запобігання цілого комплексу проблем - від боязні стоматологів до необхідності дорогого протезування.

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці

Гарантія на послуги

Індивідуальний підхід

Сучасне оснащення

Лікування зубів у дитини уві сні

Цей метод лікування зубів у дітей з успіхом використовують на Заході. До нього вдаються, якщо ніяк не виходить вмовити дитину посидіти спокійно, а також при:

 • розладах аутичного спектру;
 • пороці серця;
 • алергії на місцеву знеболювальну.

Перед самим лікуванням необхідна консультація анестезіолога, який розрахує час перебування дитини в медикаментозному сні в залежності від його стану і обсягу лікування.

Як правило, дитина виходить з такого наркозу легко, без побічних ефектів. Повторний візит до стоматолога призначають через 10 днів. Він необхідний для того, щоб переконатися в якості лікування.

В Одесі також практикується лікування карієсу у дітей в стані медикаментозного сну.

Як зрозуміти, що пора лікувати зуби в дитини?

Карієс у дітей розвивається повільно. Уважні і регулярні огляди допоможуть виявити його на ранніх стадіях.

Початкова стадія. Карієс на початковій стадії видно як маленькі цятки на емалі, які з часом набувають коричневий відтінок. Методи їх лікування - самі безболісні і швидкі.

Сріблення. На зуб наносять розчин срібла, яке здатне припинити подальший розвиток карієсу завдяки своїм антибактеріальним властивостям. Єдиний недолік - зуб темніє, і повернути його білизну не можна.

Реминерализация. По суті, в зуб «додаються» кальцій, фтор і фосфор. Цю процедуру проходять курсом, і вона здатна не тільки загальмувати розвиток карієсу, але і повернути процес назад.
Озонотерапія. У зуб подається озон, який в лічені секунди робить його практично стерильним. Потім поверхню обробляється зміцнюючим складом.
Ці методи не вимагають анестезії, доступні, ефективні і добре переносяться дітьми.

Лікування карієсу молочних зубів в Одесі

Клікування карієсу молочних зубів в Одессіоли емаль зруйнована, потрібно більш серйозне втручання. Лікування карієсу молочних зубів у Одесі в таких випадках передбачає:

Пломбування. Для ніжних дитячих зубів не застосовуються багато «дорослих» матеріалів: силікатні цементи, деякі композити, пластмаси зі смолами і т.п. Дитині можна поставити силіконофосфатну або стіклоіономірну пломбу з фтором, який буде засвоюватися тканинами зуба, пломбу з блискітками та ін.

Препарування. На зуб впливає потужний, але тонкий струмінь води, повітря або спеціального абразиву. Це більш щадний метод, ніж використання бормашини. Очищену порожнину закривають пломбою.

Лікування середнього і глибокого карієсу може проходити сеансами. Оскільки ці процедури вимагають часу, дитина може просто не всидіти в стоматологічному кріслі стільки, скільки потрібно для повного вирішення проблеми.

Профілактика карієсу у дитини

Виникнення карієсу провокують неправильне харчування і недостатня гігієна порожнини рота.

Що стосується харчування, тут слід:

 • Віддавати перевагу овочам, фруктам, сиру, рибі та іншим продуктам, що містять фтор, кальцій, вітамін Д.
 • Обмежити солодке.
 • Давати дитині тверду їжу - яблука, моркву та ін. Так зуби будуть отримувати необхідне навантаження, а при розжовування з них видаляються залишки їжі.

Також з ранніх років слід привчити дитину чистити зуби. Відвідувати стоматолога з дитиною потрібно кожні півроку. Професійний огляд дозволить виявити проблему на ранній стадії і вчасно вжити заходів для її усунення.

Фахівці стоматологічної клініки «Phil Dent» добре знайомі з особливостями лікування молочних зубів. Тут ви знайдете теплу атмосферу, увагу і високий професіоналізм. Підтвердження тому - позитивні відгуки маленьких пацієнтів та їхніх батьків. Записатися на консультацію можна прямо з сайту. Не втрачайте часу, адже здоров'я дитини безцінне!

Відгуки наших улюблених клієнтів

Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Сергей К.18.06.2020
Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018
Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
Анна Корнийчук28.08.2018
Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
Юлия Линник13.12.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Молочні зуби необхідно чистити так само, як і постійні, двічі в день, ретельно і з дотриманням певних правил, з тією лише різницею, що відповідальність за гігієнічний стан зубів повністю лежить на батьках.
Зубна щітка повинна відповідати віку дитини, крім того, нею має бути зручно чистити зуби, не доставляючи дискомфорту - це основний критерій у виборі щітки. Зовсім маленьким дітям зручніше чистити зуби спеціальним напальчником. Паста повинна подобатися дитині і бути якісною. Сучасні пасти для дітей «від 0 і старше» абсолютно безпечні і біологічно інертні.
Лікування молочних зубів дитини - обов'язкова міра для запобігання багатьох важких наслідків. Відсутність молочних зубів має негативний вплив на розвиток усього щелепно-лицьового апарату, дикції дитини. А також збільшується ризик виникнення ортодонтичних проблем. І останній фактор: молочні зуби є основою для нормального розвитку постійних зубів.
Перше відвідування дитячого стоматолога рекомендується відразу після прорізування першого молочного зуба, тобто у віці 6-9 місяців. Стоматолог оцінює стан прорізаються зубів, дає рекомендації по догляду за ними і визначає, наскільки часто вашій дитині необхідно приходити на профілактичний огляд.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить