Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Лікування зубів у дітей в Одесі

Грамотне і професійне лікування зубів у дітей в Одесі пропонують фахівці стоматології «Phil Dent». Хоча молочні зуби служать відносно недовго, їх здоров'я надзвичайно важливо. Молочні зуби беруть активну участь у формуванні та розвитку щелепно-лицьового апарату, а їх своєчасна зміна - запорука того, що постійні стануть на місце. 


Які ціни на лікування зубів дітям в Одесі


Усі ціни на лікування зубів дітям в Одесі в клініці Phil Dent вказані в таблиці

(111КТ) Надання невідкладної допомоги дітям 500 грн
(112КТ) Пломбування 1-го каналу в молочному зубі 500 грн
(116КТ) Сріблення (1-го зуба) 200 грн
(117КТ) Зняття нальоту, полірування у дітей 300 грн
(118КТ) Фотополімерна пломба до 2 поверхні в молочному зубі (Естелайт) 600 грн

Чому потрібно лікувати молочні зуби?

Ставитися до дитячих зубах як до «тренувальним» і не лікувати їх на цій підставі в корені невірно. Адже карієс не буває «дитячим»!

Крім того:

 • у молочних зубів є нерви, і вони болять;
 • хворі зуби - це вогнище інфекції в організмі;
 • раннє видалення молочних зубів веде до порушення прорізування постійних. А це і нерівний зубний ряд, і дефекти дикції, і формування косметичних недоліків.

Які особливості лікування молочних зубів в Одесі?


Надавати стоматологічні послуги дітям повинен лікар відповідної кваліфікації. Молочні зуби відрізняються від постійних за багатьма параметрами. Тому лікування молочних зубів в Одесі необхідно довірити фахівцям.

Лікування молочних зубів в ОдесіТакож важливий психологічний комфорт дитини. Якщо зустрічі з лікарем будуть проходити позитивно, це сформує у малюка правильне ставлення до відвідування стоматолога на все життя.

Щоб зробити візит до дитячого стоматолога веселою пригодою, в стоматологічних клініках багато уваги приділяють облаштуванню кабінету для дитячого прийому. Сюди входить:

 • оформлення в яскравих тонах;
 • показ мультфільмів під час маніпуляцій;
 • традиція після прийому дарувати дитині медальки, корисні солодощі і т.д.

Особливий підхід формує ціни на лікування зубів у дітей в Одесі. Однак не варто забувати, що в даному випадку мова йде про запобігання цілого комплексу проблем - від боязні стоматологів до необхідності дорогого протезування.

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Як відбувається лікування зубів дитині уві сні?


Метод лікування зубів дітям в Одесі уві сні з успіхом використовують на Заході.

До нього вдаються, якщо ніяк не виходить вмовити дитину посидіти спокійно, а також при:

 • розладах аутичного спектру;
 • пороці серця;
 • алергії на місцеву знеболювальну.

Перед самим лікуванням необхідна консультація анестезіолога, який розрахує час перебування дитини в медикаментозному сні в залежності від його стану і обсягу лікування.

Як правило, дитина виходить з такого наркозу легко, без побічних ефектів. Повторний візит до стоматолога призначають через 10 днів. Він необхідний для того, щоб переконатися в якості лікування.

В Одесі також практикується лікування карієсу у дітей в стані медикаментозного сну.


Як зрозуміти, що пора лікувати зуби молочні зуби у дітей?


Карієс у дітей розвивається повільно. Уважні і регулярні огляди допоможуть виявити його на ранніх стадіях і приступити до лікування молочних зубів в Одесі.

Карієс на початковій стадії видно як маленькі цятки на емалі, які з часом набувають коричневий відтінок. Методи їх лікування - самі безболісні і швидкі.

 1. Сріблення. На зуб наносять розчин срібла, яке здатне припинити подальший розвиток карієсу завдяки своїм антибактеріальним властивостям. Єдиний недолік - зуб темніє, і повернути його білизну не можна.
 2. Ремінералізація. По суті, в зуб «додаються» кальцій, фтор і фосфор. Цю процедуру проходять курсом, і вона здатна не тільки загальмувати розвиток карієсу, але і повернути процес назад.
 3. Озонотерапія. У зуб подається озон, який в лічені секунди робить його практично стерильним. Потім поверхню обробляється зміцнюючим складом.

Ці методи не вимагають анестезії, доступні, ефективні і добре переносяться дітьми.


Лікування карієсу молочних зубів в Одесі


КЛікування карієсу зубів у дітей в Одессіоли емаль зруйнована, потрібно більш серйозне втручання.

Лікування зубів у дітей в Одесі в таких випадках передбачає:

 • Пломбування. Для ніжних дитячих зубів не застосовуються багато «дорослих» матеріалів: силікатні цементи, деякі композити, пластмаси зі смолами і т.п. Дитині можна поставити силіконофосфатну або стіклоіономірну пломбу з фтором, який буде засвоюватися тканинами зуба, пломбу з блискітками та ін.
 • Препарування. На зуб впливає потужний, але тонкий струмінь води, повітря або спеціального абразиву. Це більш щадний метод, ніж використання бормашини. Очищену порожнину закривають пломбою.

Лікування середнього і глибокого карієсу може проходити сеансами. Оскільки ці процедури вимагають часу, дитина може просто не всидіти в стоматологічному кріслі стільки, скільки потрібно для повного вирішення проблеми.

Профілактика карієсу у дитини

Виникнення карієсу провокують неправильне харчування і недостатня гігієна порожнини рота.

Що стосується харчування, тут слід:

 • Віддавати перевагу овочам, фруктам, сиру, рибі та іншим продуктам, що містять фтор, кальцій, вітамін Д.
 • Обмежити солодке.
 • Давати дитині тверду їжу - яблука, моркву та ін. Так зуби будуть отримувати необхідне навантаження, а при розжовування з них видаляються залишки їжі.

Також з ранніх років слід привчити дитину чистити зуби. Відвідувати стоматолога з дитиною потрібно кожні півроку. Професійний огляд дозволить виявити проблему на ранній стадії і вчасно вжити заходів для її усунення.

Фахівці стоматологічної клініки «Phil Dent» добре знайомі з особливостями лікування молочних зубів. Тут ви знайдете теплу атмосферу, увагу і високий професіоналізм. Підтвердження тому - позитивні відгуки маленьких пацієнтів та їхніх батьків. Записатися на консультацію можна прямо з сайту. Не втрачайте часу, адже здоров'я дитини безцінне!

Відгуки наших улюблених клієнтів

Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018
Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
Анна Корнийчук28.08.2018
Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
Юлия Линник13.12.2018
Прекрасные специалисты. Доктора от Бога. Рекомендую всем.
Наталья25.04.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Лікування молочних зубів дитини - обов'язкова міра для запобігання багатьох важких наслідків. Відсутність молочних зубів має негативний вплив на розвиток усього щелепно-лицьового апарату, дикції дитини. А також збільшується ризик виникнення ортодонтичних проблем. І останній фактор: молочні зуби є основою для нормального розвитку постійних зубів.
Лікування молочних зубів на початковій стадії: Сріблення, Ремінералізация, Озонотерапія. Ці методи не вимагають анестезії, доступні, ефективні і добре переносяться дітьми.
Надання невідкладної допомоги дітям -300 грн; Пломбування 1-го каналу в молочному зубі - 250 грн; Пломбування 2-х каналів в молочному зубі  - 350 грн; Зняття нальоту, поліровка  у дітей - 300 грн >>>>> Детальніше на сайті >>>>>
Щоб зробити візит до дитячого стоматолога веселою пригодою, в стоматологічних клініках багато уваги приділяють облаштуванню кабінету для дитячого прийому: оформлення в яскравих тонах; показ мультфільмів під час маніпуляцій; традиція після прийому дарувати дитині медальки, корисні солодощі і т.д.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом