Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Лікування гінгівіту у дітей в Одесі

Гінгівіт у дитини: причини, лікування, профілактика


лікування гінгівіту у дітейДитина погано їсть, неспокійно спить, вередує і тягне пальці в рот - така поведінка малюка батьки пояснюють прорізуванням чергового зуба. Але не поспішайте з висновками - покажіть дитину стоматологу. Можливо, у малюка гінгівіт - інфекційне запалення ясен. В такому разі не намагайтеся вирішити проблему народними засобами, лікування гінгівіту у дітей в Одесі можна довіряти тільки лікарю.


Цінина лікування гігівіту у дітей в клініці Phil Dent


(154КТ) Аплікація: солкосерил, метрогил-дента 85 грн
(158КТ) Vector-терапія (первинна) 5000 грн
(159КТ) Vector-терапія (повторна) 2500 грн
(162КТ) Чистка зубодесневих кишень кюрет Грейсі (1 зуб)
200 грн  
(163КТ) Чистка зубодесневих кишень кюрет Грейсі (1челюсть) 1200 грн
(164КТ) Чистка зубодесневих кишень кюрет Грейсі (2челюсті) 2000 грн
(92КТ) Ін'єкція линкомицин 85 грн
(93КТ) Обробка слизової при стоматиті 100 грн
(94КТ) пародонтальна пов'язка 200 грн
(95КТ) Плівка "Диплен" 1шт. 100 грн
(96КТ) Повторна чистка 500 грн
(97КТ) Шинування від 1-3ед. (за одиницю) 410 грн
(98КТ) Шинування від 4-х од. (за одиницю) 325 грн

Ознаки гінгівіту у дітей


Симптоми, які повинні насторожити батьків:

 • почервоніння і припухлість краю ясен;
 • біль при жуванні, свербіж в стані спокою;
 • дрібні виразки на слизовій рота;
 • поганий апетит, млявість, підвищення температури тіла.

Клінічний аналіз крові, швидше за все, покаже наявність запального процесу в організмі.

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Причини гінгівіту у дітей


Діти не люблять чистити зуби і бояться їх лікувати. Цей факт визначає основні причини дитячого запалення пародонту (гінгівіту): погана гігієна порожнини рота і запущений карієс.

Інші поширені причини гінгівіту у дітей:

 • прорізування зубів;
 • пошкодження слизової (прикусування, опіки, подряпини);
 • дефекти прикусу, неправильне розташування зубів;
 • використання ортодонтичних апаратів (брекетів, пластин);
 • інфекція ротової порожнини (карієс, стоматит, ангіна, ОРЗ);
 • ослаблення захисних сил організму;
 • шкідливі дитячі звички (смоктання пальців, обгризання нігтів);
 • порушення носового дихання (аденоїди).

У зону підвищеного ризику потрапляють діти від 4 до 16 років. У підлітковому віці запалення тканин пародонту зазвичай пов'язане зі статевим дозріванням, незбалансованим харчуванням і дефіцитом поживних речовин, зневагою гігієнічними процедурами.


Види та способи лікування гінгівіту у дітей


Залежно від виду захворювання визначається і спосіб лікування гінгівіту у дітей.

Якщо у дорослих частіше зустрічається хронічна форма, то для дитячого віку характерно гострий перебіг захворювання. Катаральний гінгівіт у дітей може супроводжуватися температурою, підвищеною стомлюваністю, втратою ваги.

Гіпертрофічний, виразковий, атрофічний - хронічні форми гінгівіту, коли інфекція зачіпає більш глибокі тканини пародонту. Для кожної стадії характерні загальні та специфічні симптоми. При гіпертрофічній формі ясна товщають, частково перекриваючи коронки зубів. Ознаки виразкового гінгівіту - виразка слизової, хворобливість і кровоточивість ясен.

Атрофічний гінгівіт протікає приховано і безсимптомно, але без належного лікування може давати серйозні ускладнення. Регулярний огляд у стоматолога допоможе вчасно виявити проблему.
Гінгівіт у дитини може вражати певну ділянку ясен (локалізований) або всю поверхню слизової (генералізований).


Лікування дитячого гінгівіту в Одесі


При підозрі на запалення пародонту дитину потрібно показати дитячому стоматологу. Завдання лікаря - визначити причину розвитку захворювання і вибрати оптимальну тактику лікування. Лікуванням катарального гінгівіту у дітей в Одесі займаються фахівці сімейної стоматологічної клініки Phil Dent. Турбота про здоров'я і комфорт маленьких пацієнтів - відмінна риса цієї клініки.

лікування дитячого гінгівіту в Одессі

Лікування дитячого гінгівіту проводиться комплексно в кілька етапів:

 1. Протизапальна терапія. Мета - зменшення симптомів запалення і больових відчуттів. Процедури: обробка слизової протизапальними і антибактеріальними препаратами, застосування плівки «Диплом».
 2. Санація порожнини рота. Мета - ліквідація інфекції в ротовій порожнині. процедури:

*видалення зубного нальоту і зубного каменю за допомогою ультразвуку на апараті Vector-Pro;
*лікування карієсу, виправлення дефектів зубощелепної системи.

За бажанням батьків лікування виразкового гінгівіту у дітей в Одесі в приватній клініці Phil Dent проводиться в стані медикаментозного сну, що значно полегшує роботу лікаря і оберігає дитину від стресу. Медикаментозний сон показаний в тих випадках, коли дитина панічно боїться лікувати зуби і ніякі вмовляння не допомагають. Для анестезії використовуються нешкідливі і безпечні препарати.


Клініка Phil Dent - це:


 • сучасне німецьке та швейцарське обладнання,
 • висока якість препаратів і матеріалів,
 • професіоналізм і доброзичливість персоналу,
 • безпечне і безболісне лікування,
 • сприятливий психологічний клімат і уважне ставлення до кожного пацієнта.

Вдячні відгуки батьків - свідчення високої якості наших послуг.

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Отличная клиника, врачи профессиналы своего дела, обслуживание на высоком уровне!
Юлия Линник13.12.2018
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Сергей К.18.06.2020
Была в клинике, делала чистку зубов и договорилась о переделке пломб после предыдущей некачественной работы в другой клинике. Осталась очень довольна после чистки. Видно что стомат
Мария Кихая13.12.2018
Лечила прогрессирующий парадонтит. После самой процедуры подробно обьяснили, как нужно ухаживать за зубами, помимо ежедневной чистки. Все сдалано аккуратно и с заботой.
Марьяна16.06.2020

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Захворювання являє собою запалення ясен, яке супроводжується дискомфортом і іншими неприємними факторами: кровотечею і сильним набряком; почервонінням і зміною контурів; виділенням ексудату; хворобливістю; посинінням м'яких тканин; неприємним запахом; нерідко гіпертермією; палінням і свербінням.
Головним фактором вважається розмноження мікрофлори, бактеріальних інфекцій в зубному нальоті. Через недостатню гігієни порожнини рота виникають відкладення.
Перебіг захворювання у дітей найчастіше спостерігається в гострій формі, яку нескладно визначити: при чищенні зубів на щітці залишається досить багато крові; м'які тканини через пошкодження в результаті бактеріальної інфекції набувають синюшного відтінку; хворобливі відчуття виникають при надкусиваніі їжі, вживанні напоїв; набряклість, почервоніння і виділення серозного вмісту.
Залежно від збудника, доктор прийме рішення, які саме процедури необхідно провести для усунення запального процесу. Серед основних: професійна чистка вручну або з використанням ультразвуку; позбавлення від неякісно відреставрованих зубів, ортодонтичних пристосувань; лікування каріозних поразок; видалення невідновних коренів; скасування препаратів, які можуть викликати набряклість;
Всі ціни дивіться у нас на сайті =>>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить