Одеса, вул. Тополева, 22

Лікування гінгівіту у дітей в Одесі

Гінгівіт у дитини: причини, лікування, профілактика

лікування гінгівіту у дітейДитина погано їсть, неспокійно спить, вередує і тягне пальці в рот - така поведінка малюка батьки пояснюють прорізуванням чергового зуба. Але не поспішайте з висновками - покажіть дитину стоматологу. Можливо, у малюка гінгівіт - інфекційне запалення ясен. В такому разі не намагайтеся вирішити проблему народними засобами, лікування гінгівіту у дітей в Одесі можна довіряти тільки лікарю.

Ознаки гінгівіту у дітей

Симптоми, які повинні насторожити батьків:

 • почервоніння і припухлість краю ясен;
 • біль при жуванні, свербіж в стані спокою;
 • дрібні виразки на слизовій рота;
 • поганий апетит, млявість, підвищення температури тіла.

Клінічний аналіз крові, швидше за все, покаже наявність запального процесу в організмі.

Причини гінгівіту у дітей

Діти не люблять чистити зуби і бояться їх лікувати. Цей факт визначає основні причини дитячого запалення пародонту (гінгівіту): погана гігієна порожнини рота і запущений карієс.

Інші поширені причини гінгівіту у дітей:

 • прорізування зубів;
 • пошкодження слизової (прикусування, опіки, подряпини);
 • дефекти прикусу, неправильне розташування зубів;
 • використання ортодонтичних апаратів (брекетів, пластин);
 • інфекція ротової порожнини (карієс, стоматит, ангіна, ОРЗ);
 • ослаблення захисних сил організму;
 • шкідливі дитячі звички (смоктання пальців, обгризання нігтів);
 • порушення носового дихання (аденоїди).

У зону підвищеного ризику потрапляють діти від 4 до 16 років. У підлітковому віці запалення тканин пародонту зазвичай пов'язане зі статевим дозріванням, незбалансованим харчуванням і дефіцитом поживних речовин, зневагою гігієнічними процедурами.

Види та способи лікування гінгівіту у дітей

Залежно від виду захворювання визначається і спосіб лікування гінгівіту у дітей.

Якщо у дорослих частіше зустрічається хронічна форма, то для дитячого віку характерно гострий перебіг захворювання. Катаральний гінгівіт у дітей може супроводжуватися температурою, підвищеною стомлюваністю, втратою ваги.

Гіпертрофічний, виразковий, атрофічний - хронічні форми гінгівіту, коли інфекція зачіпає більш глибокі тканини пародонту. Для кожної стадії характерні загальні та специфічні симптоми. При гіпертрофічній формі ясна товщають, частково перекриваючи коронки зубів. Ознаки виразкового гінгівіту - виразка слизової, хворобливість і кровоточивість ясен.

Атрофічний гінгівіт протікає приховано і безсимптомно, але без належного лікування може давати серйозні ускладнення. Регулярний огляд у стоматолога допоможе вчасно виявити проблему.
Гінгівіт у дитини може вражати певну ділянку ясен (локалізований) або всю поверхню слизової (генералізований).

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці

Гарантія на послуги

Індивідуальний підхід

Сучасне оснащення

Лікування дитячого гінгівіту в Одесі

При підозрі на запалення пародонту дитину потрібно показати дитячому стоматологу. Завдання лікаря - визначити причину розвитку захворювання і вибрати оптимальну тактику лікування. Лікуванням катарального гінгівіту у дітей в Одесі займаються фахівці сімейної стоматологічної клініки Phil Dent. Турбота про здоров'я і комфорт маленьких пацієнтів - відмінна риса цієї клініки.

лікування дитячого гінгівіту в Одессі

Лікування дитячого гінгівіту проводиться комплексно в кілька етапів:

 1. Протизапальна терапія. Мета - зменшення симптомів запалення і больових відчуттів. Процедури: обробка слизової протизапальними і антибактеріальними препаратами, застосування плівки «Диплом».
 2. Санація порожнини рота. Мета - ліквідація інфекції в ротовій порожнині. процедури:

*видалення зубного нальоту і зубного каменю за допомогою ультразвуку на апараті Vector-Pro;
*лікування карієсу, виправлення дефектів зубощелепної системи.

За бажанням батьків лікування виразкового гінгівіту у дітей в Одесі в приватній клініці Phil Dent проводиться в стані медикаментозного сну, що значно полегшує роботу лікаря і оберігає дитину від стресу. Медикаментозний сон показаний в тих випадках, коли дитина панічно боїться лікувати зуби і ніякі вмовляння не допомагають. Для анестезії використовуються нешкідливі і безпечні препарати.

Клініка Phil Dent - це:

 • сучасне німецьке та швейцарське обладнання,
 • висока якість препаратів і матеріалів,
 • професіоналізм і доброзичливість персоналу,
 • безпечне і безболісне лікування,
 • сприятливий психологічний клімат і уважне ставлення до кожного пацієнта.

Вдячні відгуки батьків - свідчення високої якості наших послуг.

 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019
Спасибо, делала в октябре 2013 передние зубы, осталась очень довольна.
Инна Хабуктанова28.08.2018
Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.
Сергей К.18.06.2020
Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить