Одеса, вул. Тополева, 22

Дитяча стоматологія в Одесі

Дитяча стоматологія в Одесі дозволяє вирішити безліч проблем у дітей. Вона включає в себе кілька спеціалізованих областей стоматології, напрямок яких - лікування та попередження захворювань молочних зубів. Головна відмінність дитячої стоматології в тому, що вона дозволяє попередити захворювання в майбутньому, і тому є фундаментом для інших областей стоматології.

Дитячий стоматолог в Одесі: без нього не обійтися

детский стоматолог в ОдессеДля того щоб стежити за ростом і розвитком зубощелепної системи, потрібно регулярно відвідувати дитячого стоматолога в Одесі. Саме він проводить необхідну терапію і профілактику різних захворювань порожнини рота і зубів. Дитячий стоматолог в Одесі може на ранніх стадіях виправити порушення росту зубів, помітити і призначити лікування карієсу молочного зуба, а також прищепити культуру гігієни порожнини рота.

Одного разу відвідавши дитячу стоматологічну клініку, дитина надовго збереже враження про різні небезпечних зубощелепних захворюваннях, про безпеку відвідування лікаря і проходження таких процедур. Тому варто особливо ретельно підходити до вибору фахівця. Адже важливий не тільки професіоналізм, але й ставлення до маленьких пацієнтів, які можуть злякатися інструментів стоматолога, а також призначеного через карієсу молочних зубів лікування.

Дитяча стоматологія - ціни в Одесі

Отже, якою має бути дитяча стоматологія? Ціни кожної клініки залежать від рівня фахівців і обслуговування. І багато батьків вибирають приватні заклади, професіоналам яких можна довірити здоров'я зубів своїх дітей. Тим більше що багато хто з них сімейні, а значить, пропонують знижки і акції. Тому навіть при регулярному відвідуванні фахівця такі візити будуть доступні за ціною. Але зате фахівець зможе на ранній стадії помітити гінгівіт у дітей, лікування якого вимагає індивідуального підходу.

(111КТ) Оказание неотложной помощи детям  300 грн 
(112КТ) Пломбирование 1-го канала в молочном зубе  250 грн 
(113 КТ) Пломбирование 2-х каналов в молочном зубе  350 грн 
(114КТ) Пломбирование 3-х каналов в молочном зубе  450 грн 
(115КТ) Пломбирование 4-х каналов в молочном зубе  550 грн 
(116КТ) Серебрение (1-го зуба)  75 грн 
(117КТ) Снятие налёта, полировка  у детей  300 грн 
Фотополимерная пломба до 2 поверхностей у детей (Естелайт)  
 500 грн 
(118КТ) Фотополимерная пломба до 2 поверхности в молочном зубе (Естелайт)  500 грн 
(119 КТ) Фотополимерная пломба 3 поверхности в молочном зубе (Естелайт)  600 грн 

 

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці

Гарантія на послуги

Індивідуальний підхід

Сучасне оснащення

PhilDent - стоматологічна захист вашої родини

детская стоматологическая клиника в ОдессеСреді дитячих стоматологічних клінік Одеси PhilDent - це професіонали в своїй області. Спектр наших послуг дозволяє стежити за станом здоров'я зубів у дитини і виявляти захворювання на ранній стадії. Особливо це відноситься до лікування карієсу у дітей. Таке захворювання не можна випустити з виду, інакше, коли з'являться постійні зуби, можуть виникнути проблеми з їх здоров'ям.

Наша стоматологічна клініка пропонує повну діагностику розвитку зубощелепної системи. Фахівці PhilDent можуть провести реминерализующую терапію, лікування карієсу у дітей за допомогою герметизації фісур, пломбування та видалення молочних зубів, а також професійну гігієну порожнини рота. Дитячий стоматолог нашої клініки знає, як зробити візити дитини до лікаря безтурботними і безболісними, як заспокоїти його і як правильно навчити стежити за своїми зубами.

Про зуби не забувай - до дитячого стоматолога завітай!

 
 
 
 

Відгуки наших улюблених клієнтів

Отличная клиника. Лечил здесь свои зубы на протяжении месяца в. Впечатления отличные, грамотный подход к лечению и быстрый результат!
Михаил13.01.2020
Лечила прогрессирующий парадонтит. После самой процедуры подробно обьяснили, как нужно ухаживать за зубами, помимо ежедневной чистки. Все сдалано аккуратно и с заботой.
Марьяна16.06.2020
Лучшая клиника в Одессе! Спасибо доктору Александру Георгиевичу за здоровую улыбку и дружеский подход. Теперь я не боюсь стоматологов :)
Margarita Sorokina13.12.2018
Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Молочні зуби необхідно чистити так само, як і постійні, двічі в день, ретельно і з дотриманням певних правил, з тією лише різницею, що відповідальність за гігієнічний стан зубів повністю лежить на батьках.
Зубна щітка повинна відповідати віку дитини, крім того, нею має бути зручно чистити зуби, не доставляючи дискомфорту - це основний критерій у виборі щітки. Зовсім маленьким дітям зручніше чистити зуби спеціальним напальчником. Паста повинна подобатися дитині і бути якісною. Сучасні пасти для дітей «від 0 і старше» абсолютно безпечні і біологічно інертні.
Лікування молочних зубів дитини - обов'язкова міра для запобігання багатьох важких наслідків. Відсутність молочних зубів має негативний вплив на розвиток усього щелепно-лицьового апарату, дикції дитини. А також збільшується ризик виникнення ортодонтичних проблем. І останній фактор: молочні зуби є основою для нормального розвитку постійних зубів.
Перше відвідування дитячого стоматолога рекомендується відразу після прорізування першого молочного зуба, тобто у віці 6-9 місяців. Стоматолог оцінює стан прорізаються зубів, дає рекомендації по догляду за ними і визначає, наскільки часто вашій дитині необхідно приходити на профілактичний огляд.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом

Отменить