Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Дитяча стоматологія в Одесі

Дитяча стоматологія в Одесі дозволяє вирішити безліч проблем у дітей. Вона включає в себе кілька спеціалізованих областей стоматології, напрямок яких - лікування та попередження захворювань молочних зубів. Головна відмінність дитячої стоматології в тому, що вона дозволяє попередити захворювання в майбутньому, і тому є фундаментом для інших областей стоматології.


Коли потрібно звертатись до дитячого стоматолога в Одесі?


Дитяча стоматологія в ОдесіДитячий стоматолог в Одесі може на ранніх стадіях виправити порушення росту зубів, помітити і призначити лікування карієсу молочного зуба, а також прищепити культуру гігієни порожнини рота.

Для того щоб стежити за ростом і розвитком зубощелепної системи, потрібно регулярно відвідувати дитячого стоматолога. Саме він проводить необхідну терапію і профілактику різних захворювань порожнини рота і зубів.

Одного разу відвідавши дитячу стоматологічну клініку, дитина надовго збереже враження:

  • про різні небезпечних зубощелепних захворюваннях,
  • про безпеку відвідування лікаря і проходження таких процедур.

Тому варто особливо ретельно підходити до вибору фахівця. Адже важливий не тільки професіоналізм, але й ставлення до маленьких пацієнтів, які можуть злякатися інструментів стоматолога, а також призначеного через карієсу молочних зубів лікування.


Яка ціна на дитячу стоматологію в Одесі в клініці PhilDent?


(111КТ) Надання невідкладної допомоги дітям 500 грн
(112КТ) Пломбування 1-го каналу в молочному зубі 500 грн
(116КТ) Сріблення (1-го зуба) 200 грн
(117КТ) Зняття нальоту, полірування у дітей 300 грн
(118КТ) Фотополімерна пломба до 2 поверхні в молочному зубі (Естелайт) 600 грн

Ціни кожної клініки залежать від рівня фахівців і обслуговування. І багато батьків вибирають приватні заклади, професіоналам яких можна довірити здоров'я зубів своїх дітей. Тим більше що багато хто з них сімейні, а значить, пропонують знижки і акції. Тому навіть при регулярному відвідуванні фахівця такі візити будуть доступні за ціною. Але зате фахівець зможе на ранній стадії помітити гінгівіт у дітей, лікування якого вимагає індивідуального підходу.

МИ НАДАЄМО ПОВНИЙ ДІАПАЗОН СТОМАТОЛОГІЧНИХ ПОСЛУГ

Кваліфіковані фахівці
Гарантія на послуги
Індивідуальний підхід
Сучасне оснащення

Чому варто звернутись до дитячого стоматолога в PhilDent?


Прийом дитячого стоматологаДитячий стоматолог в Одесі в клініці PhilDent - це професіонали в своїй області.

Спектр наших послуг:

  • дозволяє стежити за станом здоров'я зубів у дитини,
  • виявляти захворювання на ранній стадії.

Особливо це відноситься до лікування карієсу у дітей. Таке захворювання не можна випустити з виду, інакше, коли з'являться постійні зуби, можуть виникнути проблеми з їх здоров'ям.

Наша стоматологічна клініка пропонує повну діагностику розвитку зубощелепної системи.

Фахівці PhilDent можуть:

  • провести ремінералізуючу терапію,
  • лікування карієсу у дітей за допомогою герметизації фісур,
  • пломбування та видалення молочних зубів,
  • а також професійну гігієну порожнини рота.

Дитячий стоматолог нашої клініки знає, як зробити візити дитини до лікаря безтурботними і безболісними, як заспокоїти його і як правильно навчити стежити за своїми зубами.


Про зуби не забувай - до дитячого стоматолога завітай!

Відгуки наших улюблених клієнтів

Очень порадовала приятная и дружественная атмосфера, все врачи большие профессионалы. Рекомендую!
Анатолий28.08.2018
Просто супер, замечательные и грамотные врачи, люди, знающие и любящие, свое дело. Спасибо, за работу и внимание.
Анна Корнийчук28.08.2018
Очень довольна обслуживанием, внимательный и добрый персонал. Здоровья и успехов! Спасибо.
Анастасия09.08.2019
Дуже хороша клініка. Ідеальне поєднання професіоналізму і адекватних цін, та ще й ставлення лікарів до клієнтів позитивне.
Віра28.04.2021

Всі відгуки

Поради наших спеціалістів

Вініри - це пластинки, які заміщають собою зовнішній шар зубів і, отже, покращують його вид. Вініри бувають або керамічні, або композитні. Вони коректують колір і форму зубів. Наприклад, особливо часто вініри використовуються тими, хто грає на духових музичних інструментах на зразок флейти, кларнета, труби і так далі.

Таке ортодонтичне лікування, як носіння брекетів, має на увазі розвиток різних стоматологічних захворювань, таких як карієс. Чужорідний предмет у роті, в даному випадку скоби, сприяє розмноженню бактерій в ротовій порожнині, і часто це відбувається через недотримання правил особистої гігієни.

Чистити зубки у дітей треба вже тоді, коли вони прорізалися. Спочатку для цього можна використовувати просто шматочок марлі, змочений в кип'яченій воді, а також спеціальну щітку, яка дозволить очистити зубки дитини. Але коли дитина підросте, він повинен навчитися правильно чистити зуби, і допомогти йому повинні в цьому батьки.

Коронка - це можливість зберегти зламаний або зміцнити пошкоджений карієсом зуб у кращих стоматологів Одеси. Цей вид реставрації вельми популярний, так як дозволяє поліпшити зовнішній вигляд зуба, а також повністю відновити його форму, розмір і функціональність.

Багато людей мріють про ідеальну білосніжною посмішці і у них виникає закономірне питання: «Що призводить до плям на зубах і їх пожовтіння». Знаючи причину, простіше боротися зі слідством, а в ідеалі навіть не дозволити цій проблемі з'явитися. Особливо це важливо по відношенню до дітей, у випадку з дітьми краще відразу звернутися до дитячого стоматолога в Одесі.

Ніщо так не зачаровує, як широка, щира посмішка, що відкриває ряд красивих, доглянутих зубів. Стоматологічні клініки Одеса і серед них - оснащена новітнім обладнанням клініка Phil Dent - пропонують широкий діапазон зуболікарській допомоги, заснованої на використанні сучасних технологій, що дозволяють зробити процедури максимально безболісними.

FAQ

Молочні зуби необхідно чистити так само, як і постійні, двічі в день, ретельно і з дотриманням певних правил, з тією лише різницею, що відповідальність за гігієнічний стан зубів повністю лежить на батьках.
Зубна щітка повинна відповідати віку дитини, крім того, нею має бути зручно чистити зуби, не доставляючи дискомфорту - це основний критерій у виборі щітки. Зовсім маленьким дітям зручніше чистити зуби спеціальним напальчником. Паста повинна подобатися дитині і бути якісною. Сучасні пасти для дітей «від 0 і старше» абсолютно безпечні і біологічно інертні.
Лікування молочних зубів дитини - обов'язкова міра для запобігання багатьох важких наслідків. Відсутність молочних зубів має негативний вплив на розвиток усього щелепно-лицьового апарату, дикції дитини. А також збільшується ризик виникнення ортодонтичних проблем. І останній фактор: молочні зуби є основою для нормального розвитку постійних зубів.
Перше відвідування дитячого стоматолога рекомендується відразу після прорізування першого молочного зуба, тобто у віці 6-9 місяців. Стоматолог оцінює стан прорізаються зубів, дає рекомендації по догляду за ними і визначає, наскільки часто вашій дитині необхідно приходити на профілактичний огляд.
Невідкладна допомога дітям - 300 грн; Пломбування 1-го каналу в молочному зубі - 250грн; Посрібнення (1-го зуба) -75 грн =>>>>>>Всі ціни дивіться у нас на сайте =>>>>>>

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом