Одеса, вул. Тополева, 22
ПН - СБ: 9.00 - 20.00, СБ - ВС: 9.00 - 14.00 (по запису)

Стоматологія для дітей

Багато батьків вважають, що якщо у дитини псуються молочні зуби, то це не страшно. Адже це тільки лише молочні зуби, які скоро випадуть, значить, і лікувати їх не потрібно. В результаті такого ставлення можуть постраждати постійні зуби. Тому дитяча стоматологія є не менш важливим розділом стоматології. Здавалося б, яка різниця - дитяча або доросла стоматологія? Дитяча стоматологія тісно пов'язана з педіатрії, враховує не тільки пошкодження або захворювання ротової порожнини, але і зв'язок з іншими захворюваннями.

Дитяча стоматологічна клініка - це місце відвідин вразливими пацієнтами, для яких «спілкування» з стоматологами не проходить без сліз, і тому дуже часто діти бояться ходити лікувати зуби. Тому сучасні стоматологічні клініки пропонують особливі умови для прийому пацієнтів: дитячий психіатр, дитячий куточок або ігрова кімната, наявність іграшок, книжок та інших розваг, які допоможуть дитині розслабитися, відволіктися і не боятися лікаря.

Якщо порівнювати з дорослою стоматологією, дитяча стоматологія має ряд особливостей: формування правильного смаку, особливості розвитку карієсу в тканини молочних зубів, часті ураження слизової оболонки ротової порожнини, профілактика і гігієна порожнини рота дитини. Але головна відмінність дитячої стоматології - при проведенні профілактичних та лікувальних заходів враховується такий істотний чинник, як психологічна складова. Дитяча стоматологія ціни пропонує доступні, щоб батьки могли дозволити провести повне лікування зубів дітей.

Профілактика, лікування карієсу у дітей - це обов'язкова допомога. Ранній карієс може вразити молочні зуби відразу після їх прорізування.

Якщо з'явився гінгівіт у дітей, лікування і профілактику відкладати не варто. Гінгівіт - це запальний процес в слизовій оболонці ясен. Причинами появи цього захворювання може бути неправильно встановлена ​​пломба, травмування слизової оболонки ясен, інфекція, неправильне харчування, зниження імунітету, фізіологічний ріст зубів. При появі будь-якої хвороби варто звертатися в дитячу стоматологічну клініку. Лікування відкладати не варто, тим більше помилково не починати його зовсім.

Заявка на огляд стоматолога

Всі співробітники стоматологічної клініки є ліцензованими спеціалістами.

Записатись на прийом